Premiere Vrijdagavond 15 februari 20:00 uur

  • Pippin - STIJN SNELLINX
  • Leading Player - CINDY AERTS
  • Karel - BAS BUSSEMAKER
  • Fastrada - TAMARA PALMANS
  • Lodewijk - PIETER-JAN BECKERS
  • Berthe - DOMINIQUE (NIKKI) VAN LOOY
  • Catharine - JOSCHE VAES
  • Theo - DELANO CUCCIARRE
  • ENSEMBLEGROEP A

  • RESERVEREN

   VIP Zaterdagavond 16 februari 20:00 uur

  • Pippin - NIELS RENES
  • Leading Player - FLEUR RENES
  • Karel - JELLE THIELEMANS
  • Fastrada - CHARLOTTE KLOK
  • Lodewijk - ORDWIN HESELMANS
  • Berthe - MARIE-PAUL (POLLIE) CLAESSENS
  • Catharine - ANDREA MATHIJS
  • Theo - JASPER CARDINAELS
  • ENSEMBLEGROEP B

  • RESERVEREN

   Zondagmiddag 17 februari 13:00 uur

  • Pippin - NIELS RENES
  • Leading Player - CINDY AERTS
  • Karel - BAS BUSSEMAKER
  • Fastrada - CHARLOTTE KLOK
  • Lodewijk - ORDWIN HESELMANS
  • Berthe - MARIE-PAUL (POLLIE) CLAESSENS
  • Catharine - JOSCHE VAES
  • Theo - DELANO CUCCIARRE
  • ENSEMBLEGROEP B

  • RESERVEREN

   Zondagavond 17 februari 19:00 uur

  • Pippin - STIJN SNELLINX
  • Leading Player - CINDY AERTS
  • Karel - JELLE THIELEMANS
  • Fastrada - TAMARA PALMANS
  • Lodewijk - PIETER-JAN BECKERS
  • Berthe - DOMINIQUE (NIKKI) VAN LOOY
  • Catharine - JOSCHE VAES
  • Theo - JASPER CARDINAELS
  • ENSEMBLEGROEP A

  • RESERVEREN

   Vrijdagavond 22 februari 20:00 uur

  • Pippin - NIELS RENES
  • Leading Player - FLEUR RENES
  • Karel - JELLE THIELEMANS
  • Fastrada - CHARLOTTE KLOK
  • Lodewijk - ORDWIN HESELMANS
  • Berthe - MARIE-PAUL (POLLIE) CLAESSENS
  • Catharine - ANDREA MATHIJS
  • Theo - JASPER CARDINAELS
  • ENSEMBLEGROEP B

  • RESERVEREN

   Zaterdagavond 23 februari 20:00 uur

  • Pippin - STIJN SNELLINX
  • Leading Player - CINDY AERTS
  • Karel - BAS BUSSEMAKER
  • Fastrada - TAMARA PALMANS
  • Lodewijk - PIETER-JAN BECKERS
  • Berthe - DOMINIQUE (NIKKI) VAN LOOY
  • Catharine - JOSCHE VAES
  • Theo - DELANO CUCCIARRE
  • ENSEMBLEGROEP A

  • RESERVEREN

   Zondagmiddag 24 februari 13:00 uur

  • Pippin - STIJN SNELLINX
  • Leading Player - FLEUR RENES
  • Karel - JELLE THIELEMANS
  • Fastrada - TAMARA PALMANS
  • Lodewijk - PIETER-JAN BECKERS
  • Berthe - DOMINIQUE (NIKKI) VAN LOOY
  • Catharine - ANDREA MATHIJS
  • Theo - JASPER CARDINAELS
  • ENSEMBLEGROEP A

  • RESERVEREN

   Zondagavond 24 februari 19:00 uur

  • Pippin - NIELS RENES
  • Leading Player - FLEUR RENES
  • Karel - BAS BUSSEMAKER
  • Fastrada - CHARLOTTE KLOK
  • Lodewijk - ORDWIN HESELMANS
  • Berthe - MARIE-PAUL (POLLIE) CLAESSENS
  • Catharine - ANDREA MATHIJS
  • Theo - DELANO CUCCIARRE
  • ENSEMBLEGROEP B

  • RESERVEREN

Copyright © GoDanza Media BV 2018
Privacy Disclaimer